Duben 2011





(Scany) Anahí - Caras

28. dubna 2011 v 16:39 | KlárušQa Anny :* |  Any - Photos





Anahi a jej prvý deň v "Dos Hogares".

26. dubna 2011 v 13:08 | KlárušQa Anny :* |  Any - EXTRA
Speváčka a herečka Anahi prostredníctvom svojho twitteru oznámila, že včera (25.4) začala nahrávať telenovelu s Carlosom Ponce.

Speváčka zdielala svoj prvý deň nakrúcania v telenovele, v Televise. (Foto: twitter/Anahi)

"Môj prvý deň natáčania:) a môžeme začať! "Dos Hogares" čo je zábava! Querolloconmisojostanrojos:/" napísala krásna speváčka na svoj twitter.

S úsmevom ukazuje svoj prvý deň na pľaci, speváčka tiež poznamenala: " Vlasy a make-up jaaa:) tieto dievčence budú zodpovedné za zázraky!!"

Anahi nedávno povedala, že je alternatívna speváčka a herečka: "Tak dlho trvalo budovanie mojej kariéry, že ju neopustím."

Speváčka vysvetlila, že v telenovele "bude pracovité dievča, ktoré spolu s jej matkou budú veterinárky".
Vlasy a make-up má Anahi dokonalé na jej prvú scénu. (Fotka: twitter/Anahi)
Zdroj - anahi-princesa.blog.cz




(EXTRA) 30 najobľúbenejších,officiálnych účtov celebrít na TWITTERI

24. dubna 2011 v 12:49 | KlárušQa Anny :* |  Novinky RBD


1. 50 Cent - @50cent
2. Adam Lambert - @Adamlambert
3. Adam Levine - @AdamLevine
4. Adele - @OfficialAdele
5. Akon - @Akon
6. Alex Gaskarth (All Time Low) - @alexalltimelow
7. Alex Lipshaw (Hey Monday) - @alexlipshaw
8. Alex Suarez (Cobra Starship) - @SUAREASY
9. Alicia Keys - @aliciakeys
10. Anahi - @Anahi
11. Apl.de.Ap - @apl_de
12. Ashlee Simpson - @Ashsimpsonwentz
13. Ashley Tisdale - @ashleytisdale
14. Austin Bello (Forever The Sickest Kids) - @austinbello
(…)
25. Charice - @OfficialCharice
26. Chris Brown - @chrisbrown
27. Christian Chavez - @ChristianCha
28. Christina Aguilera - @TheRealXTina
29. Christofer Drew (Nevershoutnever) - @christoferdrew
30. Ciara - @ciara
(…)
34. David Guetta - @davidguetta
35. Demi Lovato - @Ddlovato
36. Dougie Poynter (McFLY) - @dougiemcfly
37. Dulce Maria - @dulcemaria
38. Drake - @DRAKKARDNOIR
39. Eminem - @eminem
(…)